Moje prace

Precyzyjne i estetyczne odbudowy zębów są moim konikiem. Cieszy mnie bardzo uśmiech moich pacjentów na widok nowej, starannie wykonanej pracy, odtwarzającej warunki anatomiczne zęba, która posłuży na lata.

Po
Przed

Estetyczne wypełnianie zębów przednich

Pacjentka cierpiała w powodu wyglądu swoich nieco za długich i przechylonych zębów przednich. Ortodontycznie nie było wady. Wykonałam odbudowy kompozytowe zębów od prawej do lewej dwójki.

Wymiana przebarwionych wypełnień

Wymieniłam przebarwione, nieestetycznie wyglądające wypełnienia zębów siecznych na naturalnie wyglądające, dopasowane kolorem do zębów.

Po
Przed
Po
Przed

Licówki porcelanowe – prawa górna dwójka

Stożkowa górna prawa dwójka pacjenta.

Korona pełnoceramiczna na martwy ząb

Pacjentka zgłosiła się do gabinetu z powodu przebarwionej jedynki, która w przeszłości była leczona kanałowo i odbudowana przy pomocy materiału kompozytowego. Odbudowa nie spełniała oczekiwań Pacjentki. Wykonałam koronę pełnoceramiczną na leczony ząb.

Po
Przed
Po
Przed

Korony pełnoceramiczne – odbudowa zębów w szczęce

Odbudowa zębów w szczęce przy pomocy koron pełnoceramicznych.

Korony pełnoceramiczne – odbudowa zębów w szczęce

Pacjent cierpiał z powodu nieestetycznie wykonanych koron metalowo-porcelanowych, które po odpowiednim przygotowaniu dziąseł- zabieg gingiwektomii, oraz zębów, zostały wymienione na korony pełnoceramiczne.

Po
Przed
Przed
Po

Korony porcelanowe na zęby górne

Pacjentka nie akceptowała wyglądu swojego uzębienia. Leczenie obejmowało podniesienie wysokości zwarcia, plastykę wyrostka zębodołowego, by zlikwidować „uśmiech dziąsłowy”, wybielanie oraz zaopatrzenie górnych zębów koronami porcelanowymi na metalu.

Korony pełnoceramiczne na siekacze szczęki

Pacjentka nie była zadowolona z wykonanej materiałem kompozytowym odbudowy siekaczy centralnych szczęki po leczeniu kanałowym. Uznałyśmy wspólnie, że ponieważ siekacze boczne mają rozległe wypełnienia, je również zaopatrzymy w korony ochronne. Tym samym siekacze centralne i boczne zostały przygotowane do osadzenia koron pełnoceramicznych, a na zdjęciu obok można obejrzeć  stan początkowy oraz estetyczny efekt końcowy.
Po
Przed

Leczenie ortodontyczne Invisalign

Leczenie szparowatości zębów górnych i zamknięcie diastemy.

Po
Przed
Po
Przed

Leczenie kanałowe

Odpowiednie chemomechaniczne opracowanie kanałów korzeniowych, ich szczelne i rzetelne wypełnienie na całej długości kanału, stanowi punkt wyjścia do prawidłowego gojenia zmian kostnych.